unit153 Il padrino (the godfather)
22:00 / 02-04-2023
1 jaar geleden
1 jaar geleden
Startbod
€ 475,00
Artikelnummer | Bruno Bruni |
Materiaal | kleuren offset litho, beperkte oplage, gesigneerd |
Hoogte (cm) | 61 |
Breedte (cm) | 46 |